Haber

Oğuzhan Uğur Açıkladı: Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Mikrofon Açık Konulara Katılacak mı?

Babala Tv’de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon son günlerin en dikkat çeken programlarından biri oldu. Oğuzhan Uğur’un sunduğu programın son konuğu DEVA Parti lideri Ali Babacan oldu. Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun programa katılıp katılmayacağı merak konusu oldu. Konuyla ilgili açıklama Oğuzhan Uğur’dan geldi.

BaBala Tv kanalında yayınlanan Konular Mikrofon Aç adlı YouTube programı son zamanların en popüler yapımları arasında yerini aldı.

Siyasi gündemin öne çıkan ve ön sıralarında yer alan isimlerin konuk olduğu programda seyirciler konuğa pek çok soru soruyor.

Yapımı izleyenler, hızla yaklaşan 14 Mayıs seçimleri öncesinde konuk olan siyasi figürlerin ideolojileri ve projeleri gibi pek çok konuyu öğrenme şansı buluyor.

İlk bölümde Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ’ı konuk eden Oğuzhan Uğur; Muharrem İnce, Sinan Ogan, Barış Atay, Cem Uzan, Metin Külünk ve Ahmet Davutoğlu gibi isimleri de ağırladı.

Programın gündemden düşmeyen son bölümünde ise konu DEVA Parti Genel Başkanı Ali Babacan oldu.

Sunuculuğunu Millet İttifakı liderlerinden Ali Babacan’ın üstlendiği Mevzular Açık Mikrofon 12. Bölümü 2 Mayıs Salı akşamı saat 23.30’da Babala TV’de yayınlandı.

Tabii Ali Babacan’ın ardından kimlerin konuk olacağıyla ilgili araştırmalar başladı. Açık Mikrofon konukları arasında Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu da durumu merak edilenlerden oldu.

Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu’nun programa katılıp katılmayacağına ilişkin açıklama yaptı.

Uğur, ‘Sn. Kemal Kılıçdaroğlu Mevzular Açık Mikrofon katılmayacaktır. Kılıçdaroğlu’nun ekibi, provokasyonlarla ilgili çekinceleri olduğu için gelmeyeceklerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu